Burgazada Geceleri

Yelken keyfinizin üstüne Burgazada’da şahane bir ziyafet çekmek isterseniz bu program tam size göre.

Yelken keyfinizin üstüne Burgazada’da şahane bir ziyafet çekmek isterseniz bu program tam size göre.

Fenerbahçe Marina’dan hareket ettikten sonra yelkenleri basıp rotamızı Burgazada’ya çevireceğiz. Profesyonel eğitmenlerimizden yelken sporuyla ilgili bilgiler alırken, bir taraftan da güneşin batışını denizden izleyerek bu muhteşem manzaranın keyfine varacaksınız.

Burgazada’da birbirinden nefis yiyeceklerin tadına varıp, muhteşem manzara eşliğinde eğlenceli bir akşam yemeği yiyerek, daha sonra da teknemize atlayarak gece seyir yapmanın keyfiyle Fenerbahçe’ye geri döneceğiz.

Program hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

 • İngiltere Yat Yarışları

 • Duyurular / Haberler

  İndirimi Şimdi Yakala, Eğitime İstediğin Zaman Başla!

  Temel Yelken ve Yelkenli Yatçılık Eğitimine Kayıt Olanlara…

  Denizde Eğitim Bitmez.

  Denizde eğitim bitmez. Siz öğrendikçe o bilmediğiniz yerden…

 • Etkinlik Takvimi

  Tem28
  Channel RaceTime: 12:30
  Tem29
  Channel RaceTime: 12:30
  Ağu04
  Cowes WeekTime: 12:30
Yarış insanoğlunun ateşle değil, su ve rüzgarla imtihanıdır. Motor basamazsınız, doğa size ne veriyorsa onu kullanacaksınız ama tek olmaz bir ekip ile yapacaksınız bunu. 2011 senesinde Şef teknesi ile katıldığım iki yarış, benim için çok önemli ve öğreticiydi. Marmara Adası ve Güney Yarışı. Özellikle Marmara'dan ilk kez çıktığım Ege ile buluştuğum Güney Yarışı unutulmazdı. Yelken trimi, balon bas, balon indir, alt baskı - üst baskı, gönder, vinç kolu, kavança geliyor, rüzgar kaldı... Bir yandan güneş batarken diğer taraftan ayın doğduğu şırıl şırıl bir seyir yapmanın keyfi, Sakız Boğazı'na girmeden birden kesilen rüzgar ve sabaha kadar bir yere kıpırdayamamak, sonra yelkenleri dolduran rüzgarın keyfi bambaşka...
Serpil Yavaş 44, Yönetici