Bodrum Programları

 

1) GÖKOVA GEZİLERİ

Gökova’nın eşsiz doğasını yelken yaparak keşfetmek, yatçılık bilgi ve becerilerinizi bir üst noktaya taşımak, ekip halinde performanslı yelken seyri tekniklerini öğrenmek istiyorsanız bu program sizin için ideal.
Bu programlar sırasında, Hedef Tekne eğitimlerinde edindiğiniz bilgileri pratik yapma şansı bulacak, açık deniz seyri, teknede yaşam ve ileri yelken trim tekniklerini öğreneceksiniz. Şartların uygun olması durumunda gece seyri ve balon seyri deneyimi kazanacaksınız. Bodrum ve Marmaris yarışlar programlarımıza katılmayı düşünenler teknemizi tanıma, becerilerini ilerletme ve yarışlar hazırlanma şansı bulacaklar.

Cuma sabahı Bodrum’dan başlayan programımız, deniz ve yelkenle dolu dolu gecen üç günün ardından, Pazar gecesi yine Bodrum’da bitiyor.

Programa katılabilmek icin Hedef Tekne Egitiminizi tamamlamış olmanız gerekiyor.

Hedef Tekne eğitimleri ve Gökova gezileri hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sınırlı sayıda eğitim programımız için yerini ayırmakta geç kalmayın.

 

Gökova gezi tarihleri :

16-18 Haziran

14-16 Temmuz

11-13 Agustos

8-10 Eylul

 

 

2) BODRUM ve MARMARİS YARIŞLARI

Bodrum Acık Deniz Yarış Kulübü ve Marmaris Uluslararası Yat Kulübünün düzenlediği ülkemizin en prestiji yat yarışlarına katılıyoruz. Yat sınıfında ağırlıklı olarak coğrafi rotada yapılan yarışlarda Ege ve Akdeniz’in en güzel sahilerinde yelken yapacak, tecrübeli yelkencilerle aynı organizasyonlarda yer alacaksınız.

Yarışlara katılabilmeniz için Hedef Tekne ve/veya Hedef Balon eğitimlerinizi tamamlamış olmanız gerekiyor.

Ekipte yerinizi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Yarış programı :

Naviga Cup – Turgutreis 28-30 Temmuz

Famous Cup – Bodrum 16-17 Eylul

Marmaris Uluslararası Yarış Haftası – Marmaris 28 Ekim-03 Kasım

BAYK GÜZ TROFESİ – Bodrum

07-08 Ekim I.Ayak

18-19 Kasım III.Ayak

09-10 Aralık IV.Ayak

2012 Bodrum Yelken Eğitimleri Güncesi / Göze Aslankara’nın yazısını okumak için tıklayınız.

satin-al

 • İngiltere Yat Yarışları

 • Duyurular / Haberler

  2017 Yılına Yelken İle Başlamak İçin İlk Kampanya Hedef Yelken'den!

  Yelkene ilk adımı Hedef Rüzgâr – Temel Yelken…

  Kaçırılmayacak Bayram Gezisi Fırsatı!

  Trilye eğitimleri devam ediyor. Bayram tatilinizi, hem teknede konaklayarak,…

 • Etkinlik Takvimi

"Bu yaşta olur mu?" demedim ve uzun zamandır hayalim olan yelkenciliğe başlamaya karar verdim. Amacım şirket takımıyla yarışlara katılmaktı, ancak bunun için önce Temel Yelkencilik kursu almalıydım. Bu sayede Hedef Yelken ve değerli eğitmenleriyle tanışma fırsatım oldu. Kurs süresince ofisteki sıcak hava, eğitmenlerin kalitesi ve öğretme arzuları sayesinde anladım ki "Yelkencilik hedefinin adresi HEDEF YELKEN". Artık takımla birlikte antrenman ve yarışlardayım. Teşekkürler Hedef Yelken!
Cahit Taşbaş, 57, Pegasus, Kaptan