Liseler Arası Yelken Aktiviteleri

Hedef Yelken kuruluşundan itibaren üniversite gençliğine özel gösterdiği enerjiyi liselere de aktarmaya başladı.

2013 yılında Hedef Yelken-Saint Michel ortaklığında 8 okulun katılımıyla gerçekleştirilen Fransız Liseleri arası yelken yarışı Regatte Saint-Michel, 2014 yılı için sınırlarını genişletip tüm özel liseler arası bir yarışa dönüşmeye hazırlanıyor. Eş teknelerle gerçekleştirilen yarışlar liselerde yelken sporunu geliştirmeyi ve genç yelkencileri bir araya getirmeyi hedefliyor.

Okulunuzun yelken takımı olsun olmasın sizde bu sıra dışı yarışta yer almak için lütfen bizimle iletişime geçin. Hedef Yelken sertifikalı eğitmenleri ve gençlere yönelik eğitim standartlarıyla okulunuzda yelken sporunun başlamasını ve gelişmesini sağlayacak. Yelken eğitimleri, yarış takımı kurulması ve yarış antrenmanları ile okulunuzu bu heyecan dolu yarışa hazırlayacaktır.

 • İngiltere Yat Yarışları

 • Duyurular / Haberler

  2017 Yılına Yelken İle Başlamak İçin İlk Kampanya Hedef Yelken'den!

  Yelkene ilk adımı Hedef Rüzgâr – Temel Yelken…

  Kaçırılmayacak Bayram Gezisi Fırsatı!

  Trilye eğitimleri devam ediyor. Bayram tatilinizi, hem teknede konaklayarak,…

 • Etkinlik Takvimi

Hayat zaten yorucu ordan oraya koşturmaca, mental yorgunluk daha kötü ama. Hedef Yelken de bundan kurtuluyorsun, denize çıktığında hem yeni şeyler öğrenip hemde beynini dinlendiriyorsun. Başka hiç bir şey düşünmemek bütün kötülükleri alıp götürüyor. İşte Hedef Yelken size bunu sunuyor. Eğitmen ekibi hem enerjik hemde tam anlamıyla uygulamalı eğitim ile birlikte öğretiyor öğrencilerine. Ofiste oturup kahveni yudumlayıp muhabbet etmek ayrı bir keyif, bunda yüzen ofis olmasının havası büyük. Yarışlar, geziler ve eğitimler her zaman kendini geliştirip yeni arkadaşlıklar yeni deneyimler edinmek için çok güzel ev gibi bir yer Hedef Yelken. 
Gizem Özkenel, 27, Moda Tasarımcısı