Efe Regay

1982 tarihinde İzmir’de doğdu.

Yelkencilik hayatına 1996 yılında Urla’da ailesinin 27 feet teknesiyle başladı. Ege kıyılarında ailesiyle birlikte bir çok gezi ve yarışlara katıldı. İzmir Saint Joseph lisesinden mezun olduktan sonra 2 sene Fransa’da Lille Üniversitesi yelken kulübünde başarılarına devam eden Efe, 2007 yılında babasıyla birlikte Dudley Dix dizaynı 21 feet cutter arma randa yelken ahşap yelkenli imalatını tamamladı.

Profesyonel Yat Kaptanlığı Ehliyeti, Telsiz Sertifikası ve TUYEP YY5 Eğitici Sertifikası sahibi olan Efe Regay, 2009 yılından beri Hedef Yelken ile beraber yelken yaşantısına devam ediyor.

 • İngiltere Yat Yarışları

 • Duyurular / Haberler

  İndirimi Şimdi Yakala, Eğitime İstediğin Zaman Başla!

  Temel Yelken ve Yelkenli Yatçılık Eğitimine Kayıt Olanlara…

  Denizde Eğitim Bitmez.

  Denizde eğitim bitmez. Siz öğrendikçe o bilmediğiniz yerden…

 • Etkinlik Takvimi

"Bu yaşta olur mu?" demedim ve uzun zamandır hayalim olan yelkenciliğe başlamaya karar verdim. Amacım şirket takımıyla yarışlara katılmaktı, ancak bunun için önce Temel Yelkencilik kursu almalıydım. Bu sayede Hedef Yelken ve değerli eğitmenleriyle tanışma fırsatım oldu. Kurs süresince ofisteki sıcak hava, eğitmenlerin kalitesi ve öğretme arzuları sayesinde anladım ki "Yelkencilik hedefinin adresi HEDEF YELKEN". Artık takımla birlikte antrenman ve yarışlardayım. Teşekkürler Hedef Yelken!
Cahit Taşbaş, 57, Pegasus, Kaptan