Southampton’a Ulaşım

İngiltere’nin güneyinde bulunan Southampton’a İstanbul’dan direk uçuşlarla London Heathrow, London Gatwick, aktarmalı uçuşlarla da Southampton International havalimanlarına uçarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca Londra’ya Bodrum ve Dalaman’dan uygun fiyatlı sezonsal uçuşlar bulunmaktadır. Direk uçuşlar için Pegasus, Türk Hava Yolları, British Airways, Atlas Global ve Easyjet şirketlerinin seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Londra havaalanlarından Southampton’daki marinalara ulaşım yaklaşık bir buçuk saat sürmektedir. Heathrow’a seyahat ediyorsanız National Express otobüsleri ile (http://www.nationalexpress.co.uk) ile Southampton’a ulaşabilirsiniz. Gatwick’ten gelişler için ise otobüs veya tren http://www.trainline.com arasında seçim yapabilirsniz.

Londra merkezinden Southampton’a gelmek için Waterloo, Victoria ve London Bridge istasyonlarından kalkan trenlere binebilirsiniz.

  • İngiltere’de Yelken Zamanı

  • Duyurular / Haberler

    İndirimi Şimdi Yakala, Eğitime İstediğin Zaman Başla!

    Temel Yelken ve Yelkenli Yatçılık Eğitimine Kayıt Olanlara…

    Denizde Eğitim Bitmez.

    Denizde eğitim bitmez. Siz öğrendikçe o bilmediğiniz yerden…

Yarış tutkudur, tutku heyecandır. Bu heyecanı Hedef Yelken ve ekibiyle paylaşmak ayrı bir duygudur. Herkesin yaşaması dileğiyle...
Yağmur Deniz Kasapoğlu 22, Beykent Üniversitesi Öğrencisi