Kurumsal Aktiviteler

Kurum içi mükemmel bir outdoor aktivitedir. İster yarım, ister tam veya iki gün gerçekleştirebileceğiniz kurumsal aktiviteleri, dilerseniz tam zamanlı bir eğlence olarak veya eğlencenin yanı sıra, çalışanlarınızın iletişimi ve bireysel performansları hakkında bilgi alabileceğiniz bir aktivite şeklinde organize edebilirsiniz.

Çalışanlarınıza ofis dışında, doğayla iç içe yalnızca rüzgar ve yelkenlerin kullanıldığı bir aktivite sunarak spor yapma, dinlenme, eğlenme ve ekip olma becerilerini güçlendirme şansı vererek motivasyonlarını arttırabilirsiniz.

Yelkenli yatlarla prens adalarına ulaşıp, yemek ve toplantılarınızı gerçekleştirebilir, aynı gün yeniden yelkenli yaparak geri dönebilirsiniz. Dilerseniz adada konaklayabilir, iki günlük bir aktivite düzenleyebilirsiniz.

Çalışanlarınız arasında, yelkenli yatlarla takım oyunları düzenleyebilir, eğitmenlerimizden çalışanlarınızın tekne üzerindeki bireysel ve takım performanslarının geri dönüşlerini alabilirsiniz. Bu sayede çalışanlarınızın takım içerisindeki başarılarını, takım içi iletişimlerini ve liderlik özelliklerini değerlendirebilirsiniz.

 • Takım Oyunları

  Şirket çalışanlarınız için düzenlediğiniz ada gezisi kapsamında farklı aktiviteler gerçekleştirerek, çalışanlarınız arasında rekabetçi bir ortam yaratıp iletişim, ekip olma, uyum ve bireysel performansları hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Yelkenli yatlarla gerçekleştireceğiniz aktiviteler bünyesinde çalışanlarınız arasında takım oyunları düzenleyebilirsiniz. Bu oyunlar sayesinde eğitmenlerimizden, çalışanlarınızın bireysel ve takım olarak gösterecekleri performansları görerek değerlendirebilirsiniz.

  Yelken sporu, kurumsal çalışma hayatında çalışanlarınızın rekabet ederek gösterecekleri performansı ve becerilerini sınayabileceğiniz mükemmel ortamı sizler için oluşturur.

  Ekibimiz tarafından geri dönüş almak istediğiniz özelliklere göre hazırlanan program yat yarışı, tek tip teknede ekip yarışı gibi programlardan bazılarını sizin için özelleştirerek hazırlamaktayız;

 • Ada Gezileri

  Sizin ve çalışanlarınızın doğa ile iç içe olabileceği en mükemmel aktivitelerden biri.

  Yarım veya tam gün kurumunuz için organize edebileceğiniz bu aktiviteye sabah Kalamış’ta güzel bir kahvaltıyla başlayabilirsiniz. Eğitmenlerimiz bu sırada çalışanlarınızı günün programı hakkında bilgilendirecektir. Her grup eğitmeniyle beraber teknesine geçtikten sonra 15 dakikalık güvenlik brifingi almaktadır. Çalışanlarınız tekne üzerindeki donanımların kullanımı ve genel güvenlik kurallarını öğrendikten sonra ekip marinadan ayrılıp denize açılacaktır.

  Kalamış koyu içerisinde tüm tekneler beraber yelken basıp, Prens Adaları’na doğru rotalarını çevirirler. Eğitmenlerimiz tarafından çalışanlarınıza, temel yelken bilgileri ve yatçılık kültürü hakkında geniş bilgi verilir.

  Güvenlik botumuzdan üzerlerinde firmanızın logolu bayrakları bulunan tüm teknelerin fotoğrafları çekilir. Tekneler adaya yanaşır ve öğle yemeği için restorana geçilir. Zengin bir menü ve muhteşem manzara eşliğinde keyifli bir yemekten sonra dilerseniz ekipler arasında sıkı bir mücadele ile yarışarak, dilerseniz de doğanın keyfini çıkararak Kalamış Koyu’na rota tutup günü sonlandırabilirsiniz.;

 • Yelkenle Tanısma Programları

  ‘2 saatte Yelkene Merhaba’ programı ile yelken sporu hakkında fikir sahibi olmanız sağlanırken, sizlere yelkencilik kültürü hakkında temel bilgiler verilecektir.

  Bu program, yelken ve denizcilik için harika bir başlangıçtır. Sizlere rüzgar, tekneler, yelken donatma, basma ve kullanma gibi konularda temel bilgiler verecektir.;

 • İngiltere Yat Yarışları

 • Duyurular / Haberler

  Kaçırılmayacak Ocak Ayı İndirimi!

    Bu indirimlerden faydalanmak ve satın almak için…

  ADAYA YELKEN SEYRİ

  Soğuk kış günlerinde yelkenden uzak kalma! 12 Ocak…

 • Etkinlik Takvimi

Hayat zaten yorucu ordan oraya koşturmaca, mental yorgunluk daha kötü ama. Hedef Yelken de bundan kurtuluyorsun, denize çıktığında hem yeni şeyler öğrenip hemde beynini dinlendiriyorsun. Başka hiç bir şey düşünmemek bütün kötülükleri alıp götürüyor. İşte Hedef Yelken size bunu sunuyor. Eğitmen ekibi hem enerjik hemde tam anlamıyla uygulamalı eğitim ile birlikte öğretiyor öğrencilerine. Ofiste oturup kahveni yudumlayıp muhabbet etmek ayrı bir keyif, bunda yüzen ofis olmasının havası büyük. Yarışlar, geziler ve eğitimler her zaman kendini geliştirip yeni arkadaşlıklar yeni deneyimler edinmek için çok güzel ev gibi bir yer Hedef Yelken. 
Gizem Özkenel, 27, Moda Tasarımcısı