0

Hedef Yelken olarak kurulduğumuz günden bu yana üniversite kulüpleriyle olan çalışmalarımızı ön planda tutuyoruz. Bugüne kadar pek çok üniversite yelken kulübünün kurulmasında ve gelişmesinde önemli roller üstlendik ve her geçen gün daha fazla gencin yelkenle tanışmak istemesinden dolayı büyük mutluluk duyuyoruz.

İTÜ Yelken, Boğaziçi Yelken, Bahçeşehir, ODTÜ ve İstanbul Üniversitesi gibi birçok kulüple uzun süredir çalışıyor ve sürdürülebilir süreçlere imza atmayı önceliklendirdiğimiz için öğrencilere sadece eğitim vermeyi amaçlamıyoruz. İlgili programları tamamlayan üniversiteli gençler ile ücretsiz seyirlere çıkıyor, yarış takımlarında kendilerine yer açıyoruz böylece yelken pratiklerini kuvvetlendirmelerini de sağlıyoruz.

Temel yelken eğitimlerini tamamlayan gençler, denizde rekabetin, üniversiteler arası centilmen mücadelenin de keyfini çıkartarak sosyal paylaşımlarını artırırken, deniz sevgilerini arkadaşları ve çevreleri ile paylaşıyorlar.

Hedef Yelken’in üniversite öğrencilerine özel avantajlı programları hakkında detaylı bilgi almak için her zaman bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın