0

Kurumsal Yarış

Markanızı denizlerde de dalgalandırabilir ve görünürlüğünüze prestij katabilirsiniz. İşveren markası imajınızı desteklerken, son kullanıcı ile bağınızı da kuvvetlendirirsiniz.

Çalışanlarınızdan oluşan yelken takımınız ile önce düzenli antrenmanlar yapar, pratik kazanır ve tekne üzerindeki görev dağılımını netleştiririz. Sonra kurumunuzu yelken yarışlarında temsil ederken rekabetin keyfini çıkartır, ortak değerlerinizi denize de taşıyabiliriz.

Nasıl mı?

MARKANIZI İSTANBUL BOĞAZI’NDA SEYREDERKEN GÖRMEK İSTEMEZ MİSİNİZ?

Her yıl ortalama 50 gün İstanbul’dan startı verilen yarış organize edilir ve bu yarışların yaklaşık 10 günü en az 80 teknenin farklı sınıflarda katılımıyla İstanbul Boğazı’nda gerçekleşir.

Teknelerdeki 7-8 kişilik ekipler, doğa sporlarına tutkun beyaz yaka çalışanlar, üst düzey yöneticiler, firma sahipleri ya da üniversite öğrencilerinden oluşur.

Bu yarışlarda teknemizin gövdesi ve yelkenimiz markanız ile giydirilir, kurum logonuz

Fenerbahçe, Kalamış, Moda, Caddebostan, Adalar, Pendik, Tuzla, Ataköy ve İstanbul Boğazı’nda hatta Karaköy’den Poyrazköy’e kadar olan rotada görünürlük kazanır, İstanbul dışında ise Çanakkale, Bozcaada, Çeşme, Didim, Bodrum ve hatta Yunan Adaları’na kadar ulaşabilir.

Hangi markalar denizde de yarışıyorlar?

Çoğunluğu kendi çalışanlarından oluşan yelken takımlarıyla, VISA, Pegasus, Pfizer, Unilever, Turkcell, Arçelik, Arkas, QNB Finansbank, Burganbank, Beko, Aygaz, Vakko, BMW gibi Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketleri, marka güçlerini rüzgârın gücü ile buluşturuyorlar.

Sponsor firmalar kimlere nasıl ulaşırlar?

Tek bir boğaz yarışında sponsor firma;

  • Yaklaşık 100 teknede yarışan 700 lisanslı sporcuya,   
  • Boğaza yarış izlemeye gelen binlerce yelken severe,
  • Hafta sonu Boğaz’da vakit geçirmeye gelen yüz binlerce son kullanıcıya,
  • Boğaz köprülerinden geçiş yapan 1 milyondan fazla araca,
  • Boğaz vapurlarını kullanan 250 bin çift meraklı göze,

kolaylıkla ulaşabilir, en seçkin mekanlarda gerçekleştirilen ödül törenlerinde ve aktivite alanlarında organizasyona katılım gösteren binden fazla deniz sevdalısına firma standı ile dokunabilirler.

Biraz da basın yansımalarından bahsedelim mi?

Yarışla ilgili haber yapan

Eurosport, NTVSpor, TRTSpor, A Spor, Yaban TV, Sailing Channel gibi internet üzerinden de takip edilebilen televizyon kanalları,

Naviga,Motor Boat and Yachting, Yacht Türkiye gibi dergiler,
Turksail, Naviga Magazin, Yacht Türkiye, Sailing Anarchy gibi internet siteleri

ve sayısız sosyal medya hesabından yarışlardaki gelişmeler takip edilebilir.

Siz de ekibinizin motivasyonunu yükseltirken, logonuzun da prestijini artırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin ve kurumunuza en uygun planlamayı birlikte yapalım… 

Karma Takım Yarışı

“Gerekli eğitimleri alan takımımız önce tecrübe kazansın, farklı ekiplerle rekabete başlasın” derseniz çok mutlu oluruz ve hemen ekiplerinize Hedef Yelken’in karma ( ya da “sponsorsuz”) takımlarında yer açarız.

Web sitemizde yer alan yarış ve antrenman takvimini takip ederek kurumunuza uygun programa dahil olabilir, yarışlara katılım için gerekli olan sporcu lisansına Hedef Yelken bünyesinde desteğimizle sahip olabilirsiniz.

Bize Ulaşın