0

Caz Festivali için Bozcaada'ya Yelken Açıyoruz! 

Caz Festivali için Bozcaada'ya Yelken Açıyoruz! 


Rüzgarın dansıyla Caz Festivali'ne yelken açıyoruz! 🎶🌬 8-9-10 Eylül tarihlerinde Bozcaada'da gerçekleşecek olan müzik dolu festival için hazırlıklarımızı tamamladık. 6 Eylül'de Fenerbahçe Marinadan ayrılıp, denizin mavisiyle buluşmaya gidiyoruz. Bir haftalık unutulmaz bir yelken macerasıyla, 13 Eylül'de İstanbul'a geri dönüyoruz. Siz de bize katılın, müziğin ve denizin büyülü uyumunu birlikte yaşayalım! 🎵⛵


Program: 6 Eylül sabah; Fenerbahçe Marina'dan halatları atıyoruz. Yaklaşık 70 millik bir seyrin ardından  Marmara Adası'na bağlanıyoruz. Bir gece Marmara Adası'nda dinlendikten sonra Çanakkale Boğazı'nı çıkarak, navigasyon ve açık deniz bilgimizi de pekiştirerek geride bıraktığımız yaklaşık 95 milin sonunda 8 Eylül'de Bozcaada'ya varıyoruz.

Bozcaada'nın keyfini çıkaracağımız 4 gece ve 3 günün ardından 13 Eylül akşam üzeri İstanbul'da olacak şekilde dönüş rotamızı planlıyoruz. Yaklaşık 300 mili geride bırakacağımız bu programda tatilin yanı sıra, açık deniz ve yelkenli yatçılık hakkında bilgi sahibi de olacağız.  

 

Rota: İstanbul - Marmara Adası - Bozcaada - Şarköy - İstanbul      

Kimler Katılabilir? 

Katılım, uzun yol tecrübesi ve tekne tatili yapmak isteyen herkese açıktır. 

Kontenjan 1 tekne - 3 kamara ile sınırlıdır. 

  

Program Tarihi: 6 Eylül – 13 Eylül