0

Gökçeada'nın Rüzgarıyla Bayram Coşkusu⛵

Gökçeada’nın Büyülü Sularına Yelken Açıyoruz⛵
 

Rüzgarın kanatları olan yelkenlerimizi izlerken, mavinin her tonunu gökyüzünde ve denizde hissetmeye hazır mısınız?

Denizin huzur veren sesleri eşliğinde Gökçeada’nın gizli koylarını keşfedeceğimiz bayram gezimize davetlisiniz.

Gökçeada'nın eşsiz doğal güzellikleri ve tarihi mekanlarıyla dolu bu adada, şehirden ve stresten uzak kalacağınız bir haftada bayramınızı süslüyoruz.

Program: 15 Haziran sabah; Fenerbahçe Marina'dan halatları atıyoruz. Yaklaşık 70 millik bir seyrin ardından Marmara Adası'na bağlanıyoruz. Bir gece Marmara Adası'nda dinlendikten sonra Çanakkale Boğazı'nı çıkarak, navigasyon ve açık deniz bilgimizi de pekiştirerek geride bıraktığımız yaklaşık 95 milin sonunda 16 Haziran'da Gökçeada'ya varıyoruz.

Gökçeada'nın keyfini çıkaracağımız 4 gece ve 3 günün ardından 22 Haziran akşam üzeri İstanbul'da olacak şekilde dönüş rotamızı planlıyoruz. Yaklaşık 300 mili geride bırakacağımız bu programda tatilin yanı sıra, açık deniz ve yelkenli yatçılık hakkında bilgi sahibi de olacağız.  
Program Tarihi: 15 Haziran - 22 Haziran

Tekne: Beneteau First 40 - Beneteau First 40.7

Rota: İstanbul - Marmara Adası - Gökçeada - Çanakkale - Şarköy - İstanbul       

Kimler Katılabilir? Katılım, uzun yol tecrübesi ve tekne tatili yapmak isteyen herkese açıktır.
 

Hem yelken öğreneceğiniz / bilginizi pekiştireceğiniz hem de tatil yapacağınız bu özel gezi programımız hakkında detaylı bilgi almak veya rezervasyon yaptırmak için 0850 217 83 80 numaralı hattan ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.