0

Hedef Yelken Yaz Gezileri Başlıyor

Değerli Yat Kulübü Üyeleri, İstanbul'un büyüleyici manzarasına karşı unutulmaz bir yaz deneyimi yaşamaya ne dersiniz? Temmuz ayında sadece sizlere özel olarak düzenleyeceğimiz yelken seyirleri ile keyifli bir mil kazanma programı sizi bekliyor!

Harika bir programla karşınızdayız! Fenerbahçe Marina'dan başlayarak unutulmaz bir yelken deneyimi yaşayacağınızı garanti ediyoruz. İşte 3 hafta boyunca pazar günleri gerçekleşecek olan programın detayları: 

Program, toplamda 24 saatlik bir süreyi kapsıyor. Fenerbahçe Marina'dan hareket edip 3 seyirde 3 farklı rota olarak Tuzla, Çam Limanı Koyu ve Sivri Ada’yı birlikte keşfedeceğiz. Ardından Fenerbahçe Marina'ya geri döneceğiz.

Rotalarımız

Tuzla:

Bu rotamızda Koç Adası, Tavşan Adası ve İstanbul’un diğer büyülü adalarını keşfedeceğiz.

Çam Limanı Koyu:

İkinci rotamızda, sakin ve doğal güzellikleriyle ünlü Çam Limanı Koyu'na doğru yol alacağız. Burada tekneye yapılan yemek servisi ile kristal berraklığındaki suların tadını çıkarabilirsiniz.

Sivri Ada:

Üçüncü rotamızda, eşsiz güzelliğiyle ünlü Sivri Ada'ya doğru ilerleyip, gün boyunca İstanbul manzarası eşliğinde yelken seyri yapabilirsiniz.

Alternatif Rota

Boğaz Turu:

Yeterli rüzgâr olmaması durumunda İstanbul Boğaz turu, seyir için alternatif bir güzergâh olarak sizi tarihi ve doğal güzelliklerle dolu unutulmaz bir deneyime götürürken aynı zamanda Boğaz trafiğini deneyimleyebilirsiniz.

Tarih ve Saatler:

16 Temmuz       Pazar        09:00 - 17:00

23 Temmuz       Pazar        09:00 - 17:00

30 Temmuz       Pazar        09:00 - 17:00

 

Tekne: Beneteau First 40.7

Kontenjan 6 kişi ile sınırlıdır.

Not: Program sadece öğrendiklerinizi pratiğe dökmek içindir, eğitim içermez.

Program hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0850 217 83 80 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.