0

30 Ağustos sürprizi: Hem tatil hem uzun yol deneyimi

Tatil ve Yelken Tecrübesi Bir Arada...
 
Bir Hedef Yelken ritüeli olan "Avşa Adası" turu sizi bekliyor.
Yaklaşık 160 deniz mili bir yolculuk yaparak hem navigasyon bilginizi pekiştirecek hem de benzersiz bir açık deniz deneyimi yaşayacaksınız. 
 
Program:
27 Ağustos; Sabah erken saatlerde Fenerbahçe Marina'dan halatları atıyoruz. Yaklaşık 80 millik seyrin sonunda Avşa Adası'na varıyoruz. İlk yorgunluğumuzu attıktan sonra sahil boyunca sıralanan harika restoranların birinde güneşi birlikte batırıyoruz. 
28 Ağustos; Bağ bozumu zamanlarına denk gelindiği için rotamızı şarap bağlarına çeviriyoruz. Avşa'nın meşhur şaraplarının üretildiği fabrikaları gezerek adaya has şarapları tadımlamayı da ihmal etmiyoruz.  😊 
29 Ağustos; Havanın uygunluk durumuna göre yelken seyri veya ada etrafında ufak gezi rotaları planlayabiliriz. 
30 Ağustos; Günün ilk ışıkları ve kahvemiz eşliğinde Avşa'dan Fenerbahçe'ye doğru yapacağımız seyri planlıyor ve akşam saatlerinde marinaya bağlanmış olarak programı tamamlıyoruz. 

Rota: İstanbul - Avşa Adası - İstanbul

Tekne: Beneteau First 40.7 

Konaklama: Kaan Motel (Oda + Kahvaltı) 

Kimler Katılabilir? İster eğitim almış olun ve tatilin yanında uzun yol tecrübesi kazanın, ister eğitim almamış olun katılım herkese açıktır. Kontenjan 6 kişi ile sınırlıdır.

Program hakkında detaylı bilgi almak veya rezervasyon yaptırmak için 0850 217 83 80 numaralı hattan ekiplerimize ulaşabilirsiniz.