0

Bayram Sürprizi: Yeni Rota Gökçeada

Ege'nin mavi sularına kavuşmaya az kaldı...
Hedef Yelken Gökçeada'ya yelken açıyor!

Deniz sesiyle uyumak, günün ilk ışıklarını kamaranızda karşılamak, tüm gün istediğiniz her an denize girebilmek...   
Bayram planınızı henüz yapmadıysanız ve tekne hayatını keşfetmeye ilgi duyuyorsanız, dümeni Gökçeada'ya çevireceğimiz alternatif bir tatil sizi bekliyor.

Gündüzleri kara yoluyla ulaşılamayan eşsiz manzaraların keyfini süreceğiz, akşamları adanın kendine has lezzetlerinin tadına bakacağız. Toplamda yaklaşık 350 mili geride bırakacağımız bu programda tatilin yanı sıra, açık deniz ve yelkenli yatçılık hakkında bilgi sahibi de olacağız. 

Program: 29 Nisan sabahı Fenerbahçe Marina'dan halatları atıyoruz. Yaklaşık 60 millik bir seyrin ardından  Marmara Adası'na bağlanıyoruz. Bir gece Marmara Adası'nda dinlendikten sonra Çanakkale Boğazı'nı geçerek yaklaşık 95 milin sonunda Gökçeada'ya varıyoruz. Gökçeada'nın keyfini çıkaracağımız 3 günün ardından 6 Mayıs akşamı İstanbul'da olacak şekilde dönüş rotamızı planlıyoruz. 


Program Tarihi: 29 Nisan - 6 Mayıs


Tekne: Kabin veya tekne kiralama seçenekleri ile Beneteau First 40.7 - Beneteau First 40 


Rota: İstanbul - Marmara Adası - Gökçeada - İstanbul       


Kimler Katılabilir? Katılım tekne tatili yapmak isteyen herkese açıktır. 😊 

Hem yelken öğreneceğiniz / bilginizi pekiştireceğiniz hem de tatil yapacağınız bu özel gezi programımız hakkında ve bayramı İstanbul'da geçirmek isteyenler için ise diğer alternatifler hakkında detaylı bilgi almak veya rezervasyon yaptırmak için 0850 217 83 80 numaralı hattan ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.